Udrażnianie rur kanalizacji Warszawa, Wołomin, Legionowo

Udrażnianie rur kanalizacji Warszawa, WUKO, Wołomin, Legionowo
Przepychanie rur kanalizacji Warszawa, WUKO, Wołomin, Legionowo
Udrażnianie rur kanalizacji
Udrażnianie rur kanalizacji Warszawa, WUKO, Wołomin, Legionowo
Przepychanie rur kanalizacji
Przepychanie rur kanalizacji Warszawa, WUKO, Wołomin, Legionowo
previous arrow
next arrow
Strona główna » Wymiana żeliwnych rur kanalizacji Warszawa, Ząbki, Legionowo, Wołomin

Wymiana żeliwnych rur kanalizacji Warszawa, Ząbki, Legionowo, Wołomin

Szukasz profesjonalnej firmy, która wymieni żeliwne rury kanalizacyjne w Warszawie, Żabach, Legionowie lub Wołominie?

Nasza firma czasami podczas udrożniania kanalizacji napotyka na stare żeliwne rur, które uległy uszkodzeniu. W takich przypadkach często okazuje się, że jedynym wyjściem, aby skutecznie naprawić awarię instalacji, jest wymiana rur żeliwnych.

Wymiana rur kanalizacyjnych w Warszawie – jak pracujemy?

Obecnie, rury kanalizacyjne są wytwarzane z tworzyw sztucznych – szarego PVC lub białego polipropylenu. Charakteryzują się one niską wagą, łatwością w przycinaniu i łączeniu poprzez wciskanie dzięki gumowym uszczelkom. Ponadto, ze względu na swoją odporność na korozję, mogą służyć przez wiele dziesięcioleci. Współcześnie, rury te całkowicie zastąpiły rury żeliwne, które były powszechnie stosowane jeszcze w latach 90. XX wieku. W porównaniu z nimi, rury z tworzyw sztucznych mają praktycznie tylko jedną istotną wadę, ponieważ gorzej tłumią dźwięk spływających ścieków.

Usuwanie rur kanalizacyjnych nie jest skomplikowane. W przypadku trudności z odłączeniem połączeń kielichowych, rury żeliwne można łatwo rozbić, uderzając w nie ciężkim młotkiem. Jednakże, jeśli planujemy zachować stare rury, należy zachować szczególną ostrożność, aby nie uszkodzić kielicha. W przypadku rur plastikowych, konieczne jest oczyścić kielich i wymienić gumową uszczelkę na nową. Elementy z żeliwa i tworzywa sztucznego połącza się za pomocą specjalnych kształtek (traperów), ponieważ ich średnice mogą nieznacznie się różnić.

Wymiana żeliwnych rur kanalizacji Warszawa, Ząbki, Legionowo, Wołomin

Czy wymiana rur żeliwnych na PCV jest trudna?

Wymiana starych kanalizacyjnych rur żeliwnych jest pracą wymagającą wysiłku fizycznego, ale w zasadzie prosta. Również ułożenie nowych rurociągów w przybliżeniu w tym samym miejscu nie stanowi większego problemu. Natomiast wyzwaniem może okazać się doprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej do zupełnie nowych punktów.

Wymiana żeliwnych rur kanalizacji Warszawa, Ząbki, Legionowo, Wołomin - Galeria

Udrażnianie kanalizacji - dlaczego my?

Innowacyjność

Profesjonalizm

Nowoczesny sprzęt

Atrakcyjne ceny

4.9/5 - 37 ocen
Call Now Button