Udrażnianie rur kanalizacji Warszawa, Wołomin, Legionowo

Udrażnianie rur kanalizacji Warszawa, WUKO, Wołomin, Legionowo
Przepychanie rur kanalizacji Warszawa, WUKO, Wołomin, Legionowo
Udrażnianie rur kanalizacji
Udrażnianie rur kanalizacji Warszawa, WUKO, Wołomin, Legionowo
Przepychanie rur kanalizacji
Przepychanie rur kanalizacji Warszawa, WUKO, Wołomin, Legionowo
previous arrow
next arrow
Strona główna » Monitoring, kamerowanie i inspekcja rur kanalizacji Warszawa, Ząbki

Monitoring, kamerowanie i inspekcja rur kanalizacji Warszawa, Ząbki

Monitoring, kamerowanie i inspekcja to usługa polegająca na sprawdzeniu instalacji za pomocą kamery inspekcyjnej w celu wykrycia uszkodzeń i innych problemów powodujących częste usterki sieci. Kontrola rur jest najczęściej wykonywana podczas diagnozowania kanalizacji, ponieważ często ulega ona zatkaniu.

Monitoring, kamerowanie i inspekcja rur kanalizacji – jak to robimy?

Realizujemy inspekcję kanalizacji wewnątrz budynków przy pomocy przenośnych kamer o kolorowym obrazie, zamocowanych na końcu elastycznego kabla z włókna szklanego. Nasze kamery wyposażone są w regulowane oświetlenie LED. Obraz z monitorowania jest wyświetlany na kolorowym monitorze z informacją o długości inspekcji. Nagranie z inspekcji, o jakości D1 (720×576 pikseli), jest rejestrowane bezpośrednio na karcie SD w formacie AVI, co umożliwia łatwe odtworzenie na każdym urządzeniu.

Podręczny zestaw inspekcyjny jest idealny do monitorowania mniejszych rur kanalizacyjnych, takich jak odpływy z zlewozmywaków, umywalek, brodzików i toalet, o średnicy od DN32 do DN160 i długości do 25-30m. Ważną zaletą tego zestawu jest zwinna głowica kamery, która może przeciąć kolano 90° w rurach DN50, co jest niezbędne przy monitorowaniu odpływów z zlewozmywaków kuchennych.

Monitoring, kamerowanie i inspekcja rur kanalizacji Warszawa, Ząbki

Z urządzenia korzystać można dzięki wbudowanemu nadajnikowi, który pozwala na śledzenie lokalizacji kamery. W sytuacji awarii kilka lub kilkanaście metrów od punktu startu inspekcji, dokładne położenie kamery jest bardzo przydatne i oszczędza czas i pieniądze, ponieważ zmniejsza obszar koniecznego wykopu. Dodatkowo, głowica kamery jest zaprojektowana tak, aby można ją było prowadzić przez zmieniające kierunek kolana instalacji.

Aby monitorować większe średnice rur, w miejscach, gdzie wjazd kamery samojezdnej jest niemożliwy, stosuje się większą kamerę inspekcyjną z twardszym, 120-metrowym przewodem. Głowica kamery jest wyposażona w nadajnik 512Hz, co umożliwia dokładne namierzenie jej położenia w terenie lub wewnątrz budynku za pomocą lokalizatora.

Kamera do inspekcji posiada również autopoziomowanie obrazu, co zapewnia, że widok na monitorze i nagranie jest zawsze wypoziomowany w stosunku do rury. Notatki tekstowe tworzone w trakcie inspekcji umożliwiają dokładne opisanie problemów związanych z instalacją, co ułatwia interpretację materiału z monitoringu.

Monitoring, kamerowanie i inspekcja rur kanalizacji Warszawa, Ząbki - Galeria

Udrażnianie kanalizacji - dlaczego my?

Innowacyjność

Profesjonalizm

Nowoczesny sprzęt

Atrakcyjne ceny

5/5 - 31 ocen
Call Now Button